Depiliacija

Depiliacija vašku

Depiliacija vašku yra populiarus būdas šalinti nepageidaujamus kūno plaukus. Skirtingai nei plaukelius skutant skustuvu, šalinant vašku plaukai atauga daug lėčiau, maždaug po 3 – 4 savaičių.

Todėl depiliacija vašku sutaupo daug laiko. Nemažas privalumas yra ir tai, kad depiliuojant vašku plaukeliai atauga silpnesni ir retesni. Taip pat oda tampa švelnesnė, ją daug maloniau liesti.

Depiliacija cukrumi

Depiliacija cukrumi primena depiliaciją vašku ir turi tokius pačius privalumus. Plaukeliai atauga ne tokie stiprūs, retėja, šviesėja. Taip pat daug mažesnė tikimybė, kad plaukai įaugs, nei depiliuojant kitais būdais.

Cukraus pasta - tai ekologiškai švarus produktas, tinka ypač jautriai odai, galima pašalinti net labai trumpus plaukus, nedirgina odos, nesukelia alergijos.

Depiliacija cukrumi išsiskiria tuo, kad išraunami visi mažesni plaukeliai, kurie gali likti depiliuojant kitomis priemonėmis. Oda ilgiau išlieka glotni, net keletą mėnesių. Ši technika mažiau skausminga ir netraumuoja odos.

Po depiliacijos nerekomenduojama maudytis vonioje, ežere, upėje, jūroje, baseine. Taip pat po depiliacijos venkite 1-2 dienas degintis saulėje ar soliariume.