Body Art - piešimas ant kūno

Profesionalios vizažistės ir „Body art“ meistrės paslaugos pagražins Jūsų šventę neįprasta ir madinga paslauga - piešimas ant kūno.

Tapyba ant kūno - puiki pramoga, tinkanti bet kokiam renginiui arba šventei. Tai gali būti asmeninės šventės, išskirtinės fotosesijos, šeimininės šventės ir vaikų gimtadieniai, teminiai vakarėliai ir įmonių šventės, prezentacijos ir parodos.

Kad ir kokią šventę nusprendėte surengti, ją papuošti visuomet galite ypatingomis šou programomis.

„Body art“ šou programa – tai piešimas ant nuogo kūno specialiais dažais. Profesionalės meistrės savo kūryba ir piešimu ant modelių kūno nustebins svečius ryškiais ir neįprastais personažais.

„Body art“ šou programa gali būti vykdoma svečių akivaizdoje, net dalyvaujant svečiams, arba paruošti modeliai gali pasitikti svečius atvykstančius į renginį.

„Body art“ šiuo metu tampa madingiausias ir populiariausias akcentas ir fotosesijose. Priklausomai nuo pageidavimo ir fantazijos, realizuosime bet kokią kūrybinę idėją, piešiniai ant kūno gali būti bet kokio sudėtingumo.

Madinga paslauga „Face art“ – piešimas ant veido naudojant dekoratyvinę kosmetiką ir akvagrimą (vandens pagrindo dažai skirti „Body art“). Taip pat yra naudojami dekoravimo elementai: kristalai, plunksnos ir kiti. Meistrės visiem norintiems svečiams ir dalyviams piešia ant veido įvairius piešinius, ornamentus pagal renginio temą, kliento pageidavimą arba iš nuotraukų katalogo.